Pregrada.info - nezavisni pregradski portal

Novosti

30.05.2011. 15:16:08 - Hrvoje Krsnik

NK Pregrada pobjedom od 7:0 plasirala se u 1. ŽNL

U susretu posljednjeg 18. kola 2. ŽNL  NK Pregrada je velikom pobjedom od 7-0 nad NK Mladost Belec osigurala prvo mjesto u sezoni 2010/11, te se time plasirala u viši rang tj. 1. ŽNL.

Prvi gol na utakmici zabio je Kristijan Brežnjak u 20. minuti, na 2-0 povisio je u 23. minuti Dejan Kolar,  za 3-0 zabio je Tihomir Šoštar u 28 minuti, četvrti gol zabio je Luka Kantoci u 53. minuti, u 63. minuti gol je postigao i naš najbolji strijelac Mario Grilec, Mario  Martin povisio je u 84 minuti na 6-0 te je golijadu završio ponovno Mario Grilec u 85 minuti.

Pregrada je time okončala sezonu sa 48 postignutih pogodaka te 14 primljenih.

Igrači na naslovnoj fotografiji
Gornji red: Domagoj Šafran, Krunoslav Belačić, Mislav Čuček, Tihomir Šoštar, Mario Martin, Goran Horvat, Andrej Hršak, Vedran Filipčić, Matej Pedišić, trener Ivica Vukmanić, predsjednik kluba Stjepan Hajdinjak
Donji red: Dalibor Hajdinjak, Andrija Belošević, Marko Bešenski, Mario Kolar, Luka Gorup, kapetan Dejan Kolar, Luka Kantoci, Mario Grilec, Kristijan Brežnjak, golman Ernest Malarić