05.03.2007. 09:03:08 [Pregrada] - zsorsa

11.kolo 1.HNLŽ

Očekivana pobjeda Pregrađanki

Jedna od brojnih propuštenih prilika

U 11. kolu 1.HNLŽ igračice ŽNK Pregrada očekivano su pobjedile gošće iz Karanca rezultatom 4:0 (2:0).Već od prvog zvižduka glavne sutkinje, domaće su dale do znanja da bodovi trebaju ostati u Pregradi.Iako su domaće promašile i ono što je teže promašiti nego pogoditi za vodstvo se pobrinula Mateja Mužar, koja iz slobodnog udarca sa više od 35 metara iznenađuje gostujuću vratarku. Nakon nekoliko minuta ista situacija, ali sada Mužar pogađa vratnicu, a odbijenu loptu Juko glavom posprema u gol.U drugom poluvremenu nakon malog pada u igri domaćih iz jedne od rijetkih akcija Jurić efektno pogađa za povećanje vodstva. Krajem utakmice nakon igranja rukom u šesnaestercu gostujuće igraćice, sutkinja pokazuje na 11 metara s kojih najbolja igračica utakmice (Mužar) sigurno pogađa i postavlja konaćan rezultat utakmice.Ovom pobjedom igraćice ŽNK Pregrada korak su do cilja, a to je Liga za prvaka u koju će se plasirati klubovi od prvog do četvrtog mjesta na ljestvici 1.HNLŽ.U sljedećem kolu koje se igra 18.03.2007. igračice ŽNK Pregrada putuju u Split.