Pregrada.info - nezavisni pregradski portal

Novosti

02.04.2007. 20:04:16 Radio Zlatar

Izborna skupština mladih HSS-a KZŽ

Na izbornoj skupštini županijske organizacije mladih HSS-a Krapinsko-zagorske županije za predsjednicu je izabrana Nevenka Cigrovski, studentica 4. godine medicine, a u predsjedništvo su birani Anđelko Ivić, Dražen Pereti, Jurica Mitrečić, Martina Jantol, Josip Antolić, Dražen Petek i Damir Vlahek. U svom programu rada novoizabrana predsjednica planira potaknuti rad Kluba mladih u općinama i gradovima, zalagati se za poboljšanje uvjeta života mladih u ruralnim sredinama, putem vijeća mladih sudjelovati u donošenju odluka u općinama i gradovima te poboljšati društveni i kulturni život u našoj Županiji. Nevenka Cigrovski najavila je i osnivanje sveučilišne organizacije u našoj županiji, a nazočne na skupštini pozdravila je i predsjednica zagorskog HSS-a, Vlasta Hubicki istaknuvši da u Hrvatskoj seljačkoj stranci imaju prostor za rad mladih, a osobito žena.

Reklama