Pregrada.info - nezavisni pregradski portal

Novosti

08.04.2014. 15:51:52 - Dejan Kolar

Pregrada na vrhu

S velikim respektom očekivalo se po mnogima teško gostovanje u Gubaševom, gdje su u 1. kolu nastavka prvenstva "pale" Toplice. Prvi april je za nama tako da daljnji tekst nije nikakva šala ili nešto slično. Đalski – Pregrada 0:9.

Bio je to dan pregradskih zelenih. Kako nebi ispalo da se autor ovog teksta hvali i da svoje prezime spominje osam puta u ovom tekstu, na samom početku moram napomenuti da sam nakon ove utakmice ozbiljno razmišljao o prekidu karijere. Statistika od pet asistencija i tri gola jednostavno me navela na razmišljanje, ali kada vidim ove " starce " Tomeka, Baru i Hostu, odlučio sam odigrati još par sezona.

Utakmica je počela pomalo nervozno, pogotovo od strane naše klupe jer tko je još vidio da prvih 20 minuta nema gola. Ali onda na scenu stupa naš najbolji strijelac Matija Petrak koji redom u 20., 38. , 42. minuti postiže svoj treći hattrick ove sezone na dvije asistencije Kolara i jednu Horvata. Kako naš drugi napadač ne bi ostao nezapažen, u samo pet minuta Kolar šalje dva točna ubacivanja lijevom nogom ( da čovjek ne povjeruje ) koja pronalaze glavu Horvata i to je u 62. Minuti 0:5. Kada su mi već dosadile asistencije, odlučujem i ja nešto zabiti, prvi solo prodorom u 67. minuti, drugi na asistenciju mojeg Sopotljanca Bolarića u 72. minuti, a treći iz penala nakon što Špoljar ruši Petraka u 78. minuti. Ovim putem se ispričavam Hostiću, ali u onom trenutku mi nije palo na pamet da je taj penal njemu možda jedina šansa da do kraja karijere zabije koji gol. Haha.

Da se malo iskupim, upisujem još jednu asistenciju za Gricka u 85. minuti i to je konačnih 0:9. Poraz Brezove " gurnuo " nas je na prvo mjesto prvenstvene ljestvice, a dobru igru i prvo mjesto treba potvrditi već ove nedjelje u Pregradi kada nam dolazi Omladinac iz Dubrovčana. Utakmica je po rasporedu u 16:30 sati.