24.09.2007. 14:09:24 - zsorsa

4.kolo 1.HNLŽ

Poraz u Osijeku

Marija Kuća

U 4. kolu igračice ŽNK Pregrada gostovale su kod aktualnih prvakinja Hrvatske ŽNK Osijek te im se dostojanstveno suprostavile, zabivši im dva gola što ipak nije bilo dovoljno za neki bolji rezultat od časnog poraza (4-2, poluvrijeme 2-1).

Prvenstvo se nastavlja 07.10.2007. godine utakmicama 5.kola kada u Pregradu dolaze igračice ŽNK Dalmacija iz Splita.

Dok će pet gračica: Mateja Čalušić, Marija Kuća, Mateja Horvat, Mateja Tomić kao igračice nastupiti na Mini turniru 1. kvalifikacijskog kola Grupe 3 u Slovačkoj od 27.09.-02.10.2007. godine za 7.UEFA Europsko žensko U-19 prvenstvo. U ekspediciji za Slovačku još će biti dr. Ante Šurić-liječnik reprezentacije i Monika Šorša-fizioterapeut reprezentacije.

Rapored utakmica: 27.09,2007. Republika Irska-Hrvatska i Švicarska- Slovačka

29.10.2007. Švicarska-Hrvatska i Slovačka-Republika Irska

02.10.2007. Hrvatska Slovačka i Republika Irska-Švicarska.

Ovg vikenda igrano je i 3.kolo 1.HNLŽ za mladež (djevojke do 16 godina) gdje su igračice ŽNK Pregrade ugostile ŽNK Dinamo-Maksimir iz Zagrebai u vrlo dobroj i napetoj utakmici remizirale (2-2, poluvrijeme 1-1).Nakon 3. kola u vodstvu je ŽNK Dinamo-Maksimir sa 7 bodova dok igračice ŽNK Pregrada zauzimaju 6. mjesto sa 4 osvojena boda. Sljedeći ogled mladih nogometašica je u Zagrebu protiv ŽNK Agram.